MARŠOV U ÚPICE

Ubytování v malém rodinném domku

Celkový pohled

Pokoj

Kuchyňka

Krb

Bazén

Terasa

 

Panoramatické snímky:

 polski
  

Popis: Malý rodinný domek u rybníka v obci Maršov u Úpice. Samostatná bytová jednotka v 1. poschodí objektu, dvě velké místnosti - jedna se třemi a jedna s dvěma lůžky. V jedné z místností je oddělený jídelní kout s krbovými kamny. Hosté bydlí v objektu sami. Pobyt možný i se psem - malá rasa bez poplatku. Možno i víkendy. Čisté a klidné prostředí, údolí obklopené lesy.

Vybavení: Kuchyň s veškerým vybavením - elektrický sporák, varná konvice, lednice, běžné nádobí. Jídelní kout v jedné z místností, krbová kamna. Koupelna se sprchovým koutem, WC. Terasa v krásné zahradě vybavená zahradním nábytkem, ohniště s grilovacími potřebami. Velký bazén s moderní filtrací a nočním prosvětlením. V objektu není k dispozici televizní přijímač. Objekt je pokryt internetovým signálem technologie WIFI, pro hosty je připojení k síti ZDARMA.

Majitel bydlí ve vedlejším objektu a může Vám na požádání připravit snídaně v malé jídelně, zajistit vyprání šatstva a případně pomoci při problémech.

Parkování: bezpečné parkování u domu na dvoře objektu.

Topení: elektrickými akumulačními kamny a přímotopy, krbová kamna pro zpříjemnění atmosféry - dřevo zdarma.

Stravování: možno připravit snídaně v jakémkoli cenovém rozsahu - jídelna ve vedlejším objektu.

Spotřebovaná energie: v ceně pobytu

Cena za ubytování: Cena v sezoně 2020 dohodou. Ubytování je možné od soboty do soboty, minimálně týden. Možno ubytovat 1-5 osob.

Kontakt na majitele:

Tomáš Kundrt, Maršov u Úpice 42, PSČ 542 32

mobil 605 522 449

mail: tomkundrt@tiscali.cz

 

Výlety: Úpická hvězdárna 2 km, ZOO-SAFARI Dvůr Králové, Barokní zámek Kuks, přehradní nádrž Rozkoš pro milovníky vodních sportů, Babiččino údolí se zámečkem...

 

-------------------------------

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.